سخن مدیر عامل

با استعانت از ایزد منان، برآنیم که شرکت آریا بهینه زیگورات در راستای ماموریت و چشم انداز خود با تکیه بر دانش متخصصین ، سرلوحه تفکر و تعهد خود را مشتری محوری قرار داده است تا با رشد و اعتلای دانش و تجربه با ایجاد محیطی شفاف و مشارکت ‌پذیر در درون سازمان در راستای رضایت مشتریان و توسعه بازارهای ملی و بین المللی گام بردارد.

 با پایبندی به اصول و اخلاق حرفه‌ ای، رعایت مقررات حاکمیت شرکتی و مدیریت کسب وکار با بهره‌مندی از ظرفیت‌ نیروهای جوان، متخصص و متعهد و بر پایه خرد جمعی در راستای نیل به اهداف والای سازمانی بیش از پیش می کوشیم و به ثمره آن، افزایش بهره‌وری و هم افزایی، ایجاد ارزش افزوده، ارتقاء توانمند سازی، انگیزش کارکنان و توسعه سرمایه‌گذاری‌ های مولد جدید و به دنبال آن تحقق سودآوری پایدار در جهت حداکثرسازی منافع ذینفعان و همچنین انجام مسئولیت های اجتماعی و زیست محیطی و به‌ خصوص افزایش ارزش دارایی‌ها و منافع سهامداران دست یابیم.

تاریخچه و اطلاعات شرکت

شرکت آریا بهینه زیگورات

سال تاسیس

1392

نام برند

زیگورات

زمینه فعالیت

تولید جرثقیل سقفی

اعضای هیئت مدیره

مرضیه باقری

رئیس هیئت مدیره

عباس باقری

نائب رئیس هیئت مدیره

رسول باقری

مدیر عامل

تیم ما

مریم همتیان

مدیر فروش

عظیمه داودی

خرید

دانیال یزدانی

سفارشات

حسنعلی اسماعیلی

مدیر مالی

فرهاد ناصحی

کنترل کیفیت

مهدی داوودی

واحد سازه فلزی

علی خانی

مدیر طرح و برنامه

سجاد رهایی

دفتر فنی

محمد پور اسدیان

واحد مکانیک

رضا بهرامیان

کنترل پروژه

جعفر پور موسوی

تدارکات

ماموریت سازمان

شرکت آریا بهینه زیگورات با چشم اندازی مشخص، ماموریت خود را تعهدی خستگی ناپذیر در نوآوری و افزایش کیفیت و همچنین مشتری مداری در حوزه ساخت و تامین قطعات، اعتماد و ارتباط پایدار با مشتریان مختلف میداند.

این مهم با تکیه بر تکنولوژی و دانش به روز طراحی و ساخت، کیفیت و نیروی انسانی متخصص بر پایه ارزش های بنیادین شرکت اعم از خلاقیت ،چالش پذیری، احترام و مسئولیت پذیری و مشتری محوری به دست خواهد آمد.

چشم انداز

شرکت آریا بهینه زیگورات یک شرکت سهامی خاص است که فعالیت خود را در زمینه تولید و ساخت انواع جرثقیل و اجزا مرتبط با آن از سال 1392 آغاز کرده است.

چشم انداز 10 ساله ما تبدیل شدن به شناخته ترین و با کیفیت ترین برند ایرانی سازنده بالابر های سیم بکسلی با کاربردهای عمومی و خاص می باشد. همچنین کسب سهم 10 درصدی از بازار فروش جرثقیل سقفی است و با عنایت حق تعالی موفق به طراحی بالابرهای سیم بکسلی زیگورات شده است که قابل رقابت با سایر برندهای اروپایی می باشد.