• شماره های تماس شرکت : 09133335798 - 03142499604

بالابر سیم بکسلی

توان بالا ، کارایی همراه صرفه بودن و داشتن بالاترین سطح ایمنی – سه مشخصه بارز بالابر سیم بکسلی  شرکت آریا بهینه زیگورات هستند.ما محصولات خود را در سه دسته با کارایی های متفاوت  ارائه میدهیم که میتواند پاسخگوی  طیف گسترده ای از نیازهای مشتریان خود باشد.

 1. بالابرهای سیم بکسلی ماژولار سری (ZMR (ZIGORAT Modular ROPE-HOIST
 2. بالابرهای سیم بکسلی کشنده سری (ZPR (ZIGORAT pulling-WINCH ROPE-pulling
 3. بالابرهای سیم بکسلی اوپن سری (ZOR (ZIGORAT OPEN-WINCH ROPE-HOIST

بالابرهای سیم بکسلی ماژولار سری (ZMR (ZIGORAT Modular ROPE-HOIST

نیاز های خاص  به راه حل های خاص احتیاج دارد از این رو تیم تحقیق و توسعه شرکت ما با اتکا بر دانش فنی خود و همگام شدن با  دانش روز دنیا اقدام به توسعه بالابرهای سیم بکسلی خود کرده و سری ZMR  را به بازار مصرف ارائه کرده است .بالابرهای سیم بکسلی سری ZMR به واسطه انعطاف بالای خود در کلیه ی زمینه ها ، از نصب ثابت تا نصب بر روی انواع جرثقیل ها، مورد  استفاده قرار میگیرند . به لطف طراحی ماژولار این محصول (طراحی شده طبق واحد های استاندارد که به روش های مختلف میتوانند کنار هم قرار بگبیرند) از تنوع بالایی برخوردارهستند که می توانند طیف گسترده ای از نیازهای صنعت را پاسخگو باشد.

کاربرد

کاربرد این نوع وینچها به دلیل طراحی خاص و ماژولار بسیار متنوع است .  وینچ های سری ZMR  را میتوان به صورت پایه دار (   foot-mounted  ) برای بار برداری های ثابت و یا  بر روی انواع جرثقیل های آویز ، لوهدروم و یا دوپل به وسیله ادغام کردن با محرکه عرضی به کار گرفت .از آنجایی که طراحی بالابر های سیم بکسلی سری   ZMR تولیدی ما طبق استاندارد های بین اللملی(FEM&ASME&DIN) میباشد از ایمنی و قابلیت اطمینان بالایی برخوردار است. این امر موجب شده است محصولی مطمئن برای صنایع مختلف به حساب بیاید.

بالابر سیم بکسلی

انواع :

بالابر های سیم بکسلی سری ZMR  شرکت ما در 4 گروه دسته بندی میشوند:

 • بالابر سیم بکسلی منوریل استاندارد

 (ZMR Series SM (Standard-headroom monorail hoist

 •  بالابر سیم بکسلی لوهدروم منوریل 

(ZMR Series LM (Low-headroom monorail hoist

 •  بالابر سیم بکسلی کالسکه دار دوپل

 ZMR Series DC double-rail crab

 • بالابر سیم بکسلی بدون ترولی پایه دار و بیسیک 

(ZMR Series F&B (F: FOOT-MOUNTED HOIST & B: BASIC HOIST

ویژگی ها

 • حرکتی نرم و روان ، بدون لرزش : بالابر های سیم بکسلی سری ZMR شرکت آریا بهینه زیگوات با استفاده بهینه تر از اینورترها در تمامی قسمت های متحرک اعم از حرکت بالابری و حرکت عرضی سبب شده است جابجایی قطعات با سرعتی متناسب با نیاز کاربر انجام شود. از آنجایی که طراحی مهندسی انتقال قدرت و توان این دستگاه ها مطابق با استانداردهای بین المللی (FEM&ASME&DIN) است انتقال گشتاور تولید شده بوسیله موتور، بدون تولید نیروی شعاعی؛ حرکتی نرم، روان و بدون لرزش، حتی در تناژهای بالا را به ارمغان آورده است.
 • ظرفیت بار تا 25 تن : بالابر های سیم بکسلی  سری ZMR  شرکت آریا بهینه زیگورات به گونه ای طراحی شده اند که توانایی بلند کردن بار از 1.2 تن تا 25 تن را دارند. این امر کمک کرده است انعطاف زیادی در بکار گیری داشته باشند.
بالابر سیم بکسلی اصفهان
 1. قابلیت تنظیم خودکار سرعت بالابری و حرکت عرضی متناسب با تناژ بار: شرکت آریا بهینه زیگورات با استفاده بهینه  از سنسورها  این قابلیت را در اختیار مصرف کنندگان خود گذاشته است که همین امر سبب شده است عمل لیفتینگ و جابه جایی با ایمنی بیشتر و بدون هیچ گونه ضربه و لرزشی انجام شود.
 2. استفاده بهینه از ارتفاع و فضای موجود به واسطه طراحی مهندسی فضاها
 3. سنسور قطع بار اضافه
 4. سیستم کنترل و هدایت: سیستم کنترل و هدایت این نوع وینچ ها از طریق رادیو کنترل با برد عملیاتی 100متر و عملکرد مناسب در دماهای 45- تا 80+ درجه میباشد که همین امر باعث شده است در تمام شرایط کاری پاسخگو نیاز مشتریان باشد.
 5. لیزر تعیین لوکیشن قلاب
 6. نمایشگر نشان دهند وزن
 7. مونتاژ و دمونتاژ آسان
 8. قابلیت اطمینان و ایمنی بالا

بالابرهای سیم بکسلی کشنده سری (ZPR (ZIGORAT pulling-WINCH ROPE-pulling

 ما به عنوان یکی از سازندگان  بالابر های سیم بکسلی برای رفع نیاز مصرف کنندگان  خاص خود  اقدام به طراحی وینچ های کشنده بکسلی با قابلیت کشیدن در تمامی جهات کرده کرده ایم . این وینچ ها  با قابلیت کشیدن بار تا 100 متر در تمامی جهات  که متناسب با نیاز مصرف کننده تعیین میشود یکی ار کارآمد ترین و مقرون به صرفه ترین محصولات این شرکت در حوزه کشنده ها می باشد.

ویژگی ها

 1. قابلیت کشیدن یک و یا  دو بکسل به صورت همزمان متناسب با کاربرد
 2. قابل استفاده تا طول 100  متر
 3. قابلیت استفاده در تمامی جهات علاوه بر جهت بالا

بالابرهای سیم بکسلی اوپن سری ZOR (ZIGORAT OPEN-WINCH ROPE-HOIST)

برسی اجمالی : بالابر های سیم بکسلی  سری ZOR  تولیدی ما  با ظرفیت بار تا 60 تن و همچنین قابلیت کار در شرایط سخت با گروه کاری بالا  یکی از محصولات مناسب  و مقرون به صرفه برای صنایع خاص به حساب می آید .این محصول بخاطر طراحی مدولار خود امکان آرایش  بکسل متنوعی )   2/4   2/6  & …. (1/2 1/4   1/6  1/8 را برای مصرف کننده به ارمغان می اورد. که نشان دهنده انعطاف این محصول در کاربرد آن میباشد

بالابر های سیم بکسلی سری ZOR    شرکت آریا بهینه زیگورات بخاطر طراحی خاص و مهندسی، قابلیت کار در شرایط سخت با گروه کار بالا و همچنین قابلیت اطمینان  فوق العاده بالا  که حاصل سال ها تحقیق در این زمینه و همگام شدن با دانش روز دنیا  می باشد  مناسب  برای صنایع سنگین کار از قبیل صنایع فولاد،  صنایع ذوب و ریخته گری ، صنایع مس ، صنایع سنگ و …. می باشند.

خرید بالابر سیم بکسلی

ویژگی ها

 1. حرکتی نرم و روان ، بدون لرزش : بالابر های سیم بکسلی سری ZOR شرکت آریا بهینه زیگوات با استفاده بهینه تر از اینورترها در تمامی قسمت های متحرک اعم از؛ حرکت بالابری و حرکت عرضی سبب شده است جابجایی قطعات با سرعتی متناسب با نیاز کاربر انجام شود. از آنجایی که طراحی مهندسی انتقال قدرت و توان این دستگاه ها مطابق با استانداردهای بین المللی (FEM&ASME&DIN) است انتقال گشتاور تولید شده بوسیله موتور، بدون تولید نیروی شعاعی؛ حرکتی نرم، روان و بدون لرزش، حتی در تناژهای بالا را به ارمغان آورده است.
 2. ظرفیت بار تا60  تن
 3. مناسب برای گروه کاری بالا و کار در شرایط سخت
 4. قابلیت تنظیم خودکار سرعت بالابری و حرکت عرضی متناسب با تناژ بار: شرکت آریا بهینه زیگورات با استفاده بهینه  از سنسورها  این قابلیت را در اختیار مصرف کنندگان خود گذاشته است که همین امر سبب شده است عمل لیفتینگ و جابه جایی با ایمنی بیشتر و بدون هیچ گونه ضربه و لرزشی انجام شود.
 5. استفاده بهینه از ارتفاع و فضای موجود به واسطه طراحی مهندسی فضاها
 1. سنسور قطع بار اضافه
 2. نمایشگر نشان دهنده وزن
 3. سیستم کنترل و هدایت: سیستم کنترل و هدایت این نوع وینچ ها از طریق رادیو کنترل با برد عملیاتی 100متر و عملکرد مناسب در دماهای 45- تا 80+ درجه میباشد که همین امر باعث شده است در تمام شرایط کاری پاسخگو نیاز مشتریان باشد.
 4. به علاوه این محصول قابلیت  اتصال به کابین فرمان برای کنترل دقیق تر را دارا می باشد که همین امر موجب کاربردی تر شدن این محصول میشود.
 5. لیزر تعیین لوکیشن قلاب
 6. مونتاژ و دمونتاژ و تعمیر نگه داری اسان
 7. استفاده از ترمز تراستر برای ایمنی بیشتر
 8. قابلیت اطمینان و ایمنی فوق العاده بالا