• شماره های تماس شرکت : 09133335798 - 03142499604

جرثقیل متحرک دیواری

جرثقیل متحرک دیواری یکی از ایده آل ترین انواع جرثقیل برای خطوط تولید ( مونتاژ های مرحله ای ) و ایستگاه های کاری که در کنار یک دیگر چیده شده اند  بشمار می آید  که معمولا برای انتقال مواد یا قطعه از یک ایستگاه به ایستگاه بعد  و یا موقعیت یابی محل نصب قطعه در ایستگاه مونتاژ مورد استفاده قرار میگیرد

از ویژگی های این نوع جرثقیل ها  میتوان به استفاده بهینه از ارتفاع و فضای موجود به واسطه طراحی ارگونومیک و همچنین امکان نصب در زیر جرثقیل های سقفی سطوح بالاتر، برای بکار گیری از دو یا چند نوع جرثقیل با کاربرد های متفاوت اشاره کرد.

جرثقیل های متحرک دیواری شرکت آریا بهینه زیگورات با قابلیت دسترسی تا 12 متر و ظرفیت بار تا 6.3 تن در دو نوع زنجیری و بکسلی  این امکان را به مشتریان خود  میدهد تا با توجه به نیاز خود محصول مورد نظر را تهیه و استفاده کنند.

سیستم کنترل و هدایت ارایه شده این شرکت  برای  این نوع جرثقیل ها در دو نوع کنترل آویز متصل به کابل ویا از طریق رادیو کنترل با برد عملیاتی 100 متر و عملکرد مناسب در دماهای 45- تا 80+ درجه سانتی گراد  میباشد که همین امر باعث شده است در تمام شرایط کاری پاسخگو نیاز مشتریان باشد.

جرثقیل متحرک دیواری

شرکت آریا بهینه زیگورات با چشم انداز تبدیل شدن به برترین سازنده جرثقیل و سیستم های بالابری همواره به دنبال بهبود عملکرد محصولات خود ، متناسب با نیاز صنایع مختلف بوده است.

از این رو تیم تحقیق و توسعه شرکت آریا بهینه زیگورات با شناخت کامل از بازار مصرف جرثقیل های متحرک دیواری ( صنایع ریختگری ، تزریق پلاستیک ، قالب سازی و خطوط مونتاژ و …) و با همکاری واحد طراحی و واحد برق ، اقدام به طراحی و ساخت محصولی کرده است که تمامی نیاز های مصرف کنندگان را فراهم میسازد .  جرثقیل هایی که با استفاده بهینه تر از اینورترها در تمامی قسمت های متحرک اعم از؛ حرکت بالابری -حرکت طولی و عرضی ، جابجایی قطعات را  با سرعتی متناسب با نیاز کاربر انجام میدهد. از آنجایی که طراحی مهندسی انتقال قدرت و توان این دستگاه ها مطابق با استانداردهای بین المللی (FEM&ASME&DIN) است انتقال گشتاور تولید شده بوسیله موتور، بدون تولید نیروی شعاعی؛ حرکتی نرم، روان و بدون لرزش، حتی در تناژهای بالا را به ارمغان می آورد.

شرکت آریا بهینه زیگورات با بهره گیری از دانش تیم  مهندسی ساخت و قابلیت اطمینان خود توانسته است محصولی را به مرحله تولید برساند که از تمامی تست های استاتیکی /دینامیکی که مطابق با استانداردهای بین المللی (FEM&ASME&DIN) است، سر بلند بیرون آمده و جایگاه خوبی در بازار های داخلی پیدا کند.

ویژگی های برتر

 • تنظیم سرعت بالابری مطابق با سرعت بالابری
 • استفاده از سنسور قطع کن بار اضافه ( loadcell )
 • استفاده از لیمیت سوییچ روتاری و وزنه ای برای ایمنی بیشتر
 • لیزر تعیین لوکیشن
 • دقت بالا در تمامی حرکت ها
 • بار کاری مطمئن تا ۵ تن
 • طول تا ۱۲ متر (وابسته به بار کاری مطمئن)
 • قابلیت نصب در سطح زیرین جرثقیل های سقفی بر روی یک خط جداگانه
 • قابلیت نصب در ارتفاع های مختلف
 • مناسب برای ایجاد ایستگاه های کاری متعدد در جایگاه های مختلف
 • قابلیت حرکت در شش جهت با سرعت های مختلف و مجهز به میکروسوییچ
 • انتخاب پوشش رنگ متناسب ( آلکیدی، پلی اورتان ، اپوکسی – پلی آمید و …)

گارانتی و خدمات پس از فروش

جرثقیل متحرک دیواری زیگورات برای بار کاری مطمئن تا 5 تن و وابسته به بار کاری مطمئن آن تا دهانه 12 متر قابل طراحی است.

این محصول دارای ۱۸ ماه گارانتی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش و تامین قطعات یدکی می باشد. همچنین نقشه های اجرایی کار، دستورالعمل های مورد استفاده جهت کنترل کیفیت، نتایج آزمون های مختلف انجام شده (WPS، رنگ، NDTs و …)، کنترل ابعادی، گواهینامه کیفیت متریال به کار رفته و همچنین دفترچه راهنما و دستورالعمل های الکتریکی و مکانیکی مورد نیاز، به همراه این محصول ارائه می شود. همچنین از دیگر محصولات با کیفیت و با گارانتی ویژه ما می توان به جرثقیل سقفی اشاره کرد.