• شماره های تماس شرکت : 09133335798 - 03142499604

جرثقیل سقفی

شرکت اریا بهینه زیگورات

جرثقیل سقفی آریا بهینه زیگورات

شرکت آریا بهینه زیگورات در سال 1392 در استان اصفهان تاسیس گردید .این شرکت با استعانت از خداوند متعال و تکیه بر سال ها تجربه در صنعت ساخت انواع جرثقیل سقفی، جرثقیل دروازه ای، نیم دروازه ای و جرثقیل بازویی و با تلاش و دانش جوانان ایران زمین توانسته است امروز به عنوان یکی از برند های معتبر در زمینه طراحی و ساخت جرثقیل طبق استاندارد های امریکا و آلمان شناخته شود.

تضمین بهترین عملکرد

افتخار می کنیم با سال ها تجربه در زمینه صنعت و شناخت نیاز صنعتگران و همچنین همگام شدن با دانش روز دنیا موفق به طراحی و ساخت انواع جرثقیل و سیستم های بالابری با عملکرد عالی، قابلیت اطمینان و ایمنی در سطح بالا شده ایم. این شرکت در حال حاضر قابلیت ساخت و پشتیبانی بیش از ده ها نوع سیستم بالابری جرثقیل به مشتریان خود را دارد که هر یک ویژگی های خاص خود را را دارا می باشد.

برترین تولید کننده جرثقیل سقفی در اصفهان

چشم انداز ما تبدیل شدن به برترین برند سازنده جرثقیل و سیستم های بالابری، از جمله بالابر سیم بکسلی و انتخاب اول و مطمئن صنایع مختلف کشوردر سال های آینده ، ماموریت خود را تعهدی خستگی ناپذیر در نو آوری و افزایش  کیفیت و همچنین مشتری مداری در حوزه ساخت و تامین قطعات و اعتماد و ارتباط پایدار با مشتریان مختلف میداند. این مهم با بکارگیری تکنولوژوی و دانش بروز دنیا در طراحی و ساخت ، استفاده از نیروی انسانی متخصص  بر پایه ارزش های بنیادین شرکت اعم از خلاقیت ، چالش پذیری ، احترام و مسئولیت پذیری و مشتری محوری بدست خواهد آمد.

استفاده از دانش روز

این شرکت  همواره در تلاش بوده است  که با دانش روز دنیا و استقبال از طرح ها و ایده های نو و مهندسی سازی تمامی بخش های تولید نیاز مشتریان خود را برطرف سازد. از این رو به افزایش دانش خود در زمینه طراحی طبق استاندارد ها و تکلونوژی های روز دنیا پرداخته است تا محصولی در خور مشتری با قیمتی مناسب و کیفیت بالا را تولید کند.

خدمات پس از فروش

ما همواره آماده ارائه خدمات  پشتیبانی و خدمات پس از فروش در کمترین زمان ممکن به مصرف کنندگان میباشد، از این رو فروش محصولات و ارائه خدمات اخرین نقطه تماس این شرکت با مشتری نبوده و همیشه آماده خدمت رسانی به مشتریان خود می باشد.این امر از جمله راه کار هایی هست که جهت اطمینان خاطر مشتریان ارائه می شود. امید است ک با اتکا بر نیروی متخصص و تجهیزات نوین تولید بتوانیم بیش از پیش در خدمت مصرف کنندگان و برطرف کردن نیاز های صنعت کشور بکوشیم  و رضایت مشتریان محترم را بیش از بیش جلب نماییم.

ساخت جرثقیل سقفی

شاید در نگاه اول جرثقیل های سقفی سازه هایی ساده به نظر بیایند اما در باطن امر اینگونه نیست. سازه جرثقیل های  سقفی طبق استاندارد های روز دنیا (FEM , CMAA , DIN ,… ( و با توجه به گروه کاری  و همچنین  تناژ باربرداری آن، طراحی و ساخته میشوند .از این رو هرچه گروه کاری ان بالاتر باشد سازه باید از استقامت بالاتری برخوردار باشد تا در برابر پدیده خستگی ایجاد شده در پل بر اثر بلند کردن بار در بلند مدت جلوگیری شود.جرثقیل های سقفی انواع متفاوتی دارد که هریک با توجه به کابرد خود ساخته و مورد استفاده قرار میگیرد اما در مجموع میتوان آن ها را در دو گروه دسته بندی کرد:گروه  اول اختصاص دارد به جرثقیل سقفی تک پل، جرثقیل هایی سبک وزن ، که معمولا گروه کاری متوسطی دارند . این جرثقیل ها خود در  دو گروه دسته بندی میشود .

جرثقیل های تک پل آویز  و جرثقیل های  تک پل  آویز لوهدروم    (LOW-HEADROOM) که معمولا برای مکانهایی که با کمبود ارتفاع رو به رو هستند کاربرد دارند.گروه دوم نیز به جرثقیل سقفی دو پل اختصاص دارد که برای دهانه های زیاد و تناژ های سنگین مورد استفاده قرار میگیرند.تیم مشاوره فنی  ما با توجه به سال ها تجربه در صنعت جرثقیل سازی و شناخت نیاز های صنعتگران درخواست مشتریان خود را بررسی و بهترین گزینه را به آنان  پیشنهاد میدهد.همین امر موجب میشود مصرف کنندگان با کاهش هزینه های مازاد، محصولی متناسب با نیاز خود را تهیه کنند.علاوه بر ان  تیم اجرایی ما با کادری مجرب در زمینه ساخت و مونتاژ و همچنین استفاده از ماشین الات مدرن در زمینه تولید نه تنها  کالایی را در خور مشتری ساخته بلکه  توانایی رقابت با محصولات مشابه سایر کشور ها را نیز دارد.شرکت آریا  بهینه زیگورات با روحیه چالش پذیری  و با بهره گیری از دانش روز دنیا و ارائه دهنده خدمات پس از فروش تا ده سال همواره سعی در کسب رضایت مشتری داشته است.

طراحی جرثقیل سقفی

به جرات میتوان جرثقیل ها را یکی از بزرگ ترین دستاورد های تاریج در زمینه صنعت دانست وسیله ای که به بشر قدرت انجام کارهایی را داد که تا ان زمان قادر به انجام آن نبوده است .با گذر زمان مهندسین انواع گوناگونی از جرثقیل ها را طراحی و به مرحله اجرا در آوردند که یکی از پرکاربرد ترین آن ها از گذشته تا حال ، جرثقیل های سقفی بوده است .این وسیله برای اولین بار  توسط سامپسون مور در سال 1876 در انگلستان تنها به منظور بلند کردن اسلحه طراحی و ساخته شد . با گذر زمان و پیشرفت علم زمینه برای پیشرفت این سازها نیز فراهم شد و انواع مختلف آن با کارایی های مختلف و افزایش راندمان طراحی و به مرحله اجرا در آمدندامروزه واژه جرثقیل به معنای گذشته خود  محدود نمیشود بلکه با پیشرفت روز افزون تکنولوژی همراه شده و با ترکیب علم مهندسی و تکنولوژی هوشمند سازی معنای جدیدی برای این سازه های فولادی به ارمغان آورده است .شرکت ما از این امر غافل نمانده است  با همراه شدن با دانش روز دنیا  و تکیه بر توانایی مهندسین خود همواره در تلاش بوده است تا محصولی را طراحی و به مرحله اجرا بگذارد که نه تنها در بازار های داخلی حرفی برای گفتن داشته باشد بلکه در بازار های بین المللی نیز از جایگاه خوبی بهرمند باشد.

تیم طراحی و واحد فنی ما با طراحی مهندسی طبق استاندارد های روز دنیا  (FEM , CMAA , DIN ,… (   و استفاده از نرم افزار های  مهندسی در زمینه  طراحی ، مدل سازی و  آنالیز محصولات خود سعی در تولید محصولی داشته است که تمامی نیاز های مصرف کنندگان خود را برطرف سازد و همچنین تیم اجرایی این شرکت با استفاده از تجهیزات مدرن در زمینه ساخت اقدام به تولید محصولی با کیفیت ، مقرون بصرفه و دارای ضریب ایمنی بالا کرده است .تمامی محصولات طراحی و ساخته شده این شرکت مورد تست های استاتیکی / دینامیکی (ACCEPTANCE TEST) طبق استاندارد های   FEM قرار میگیرند که همین امر مصداق کیفیت محصولات این شرکت می باشد.

مکانیک جرثقیل سقفی

شاید جرثقیل های سقفی یک سازه یکپارچه به نظر بیایند ولی در اصل از دو بخش اصلی سازه ای و مکانیکی تشکیل شده اند .قسمت های مکانیکی و سازه ای آن طبق استاندارد های روز دنیا (FEM , CMAA , DIN ,… ( و با توجه به گروه کاری، تناژ باربرداری و همچنین  محاسبه نیروی وارد شده به بخش های مکانیکی طراحی و ساخته میشوند.

قسمت های مکانیکی  به سه گروه اصلی  دسته بندی میشوند :

سیستم بالابری (وینچ)

سیستم حرکت عرضی ( کالسکه/ترولی)

سیستم حرکت طولی (راهبر)

سیستم بالابری : سیستم بالابری یکی از مهم ترین قسمت های جرثقیل به شمارمی آید . سیستم های بالابری معمولا  در دوگروه زنجیری و بکسلی  دسته بندی میشود که متناسب با نیاز مصرف کننده مورد استفاده قرارمیگیرد . شرکت ما توانسته است گامی مهمی در طراحی و ساخت انواع وینچ بردارد و به عنوان یکی ا ز تولید کنندگان آن در ایران طبق بروز ترین استاندارد های دنیا (FEM , DIN  (شناخته شود. این شرکت توانسته است محصولاتی را تولید کند که از تمام تست های استاتیکی / دینامیکی سربلند بیرون آمده و جایگاه خوبی را در بازار های داخلی و همچنین صنایع مختلف نظیر صنایع فولادی و … کسب کند. این شرکت با همراه شدن با دانش روز دنیا و هوشمند سازی سیستم های بالابری خود، توانسته است بازده و کارایی این سیستم ها را به اندازه چشم گیری افزایش دهد.

سیستم حرکت عرضی :ما همواره در حال توسعه سیستم های حرکت عرضی  بوده است که نتیجه این تحقیقات منجرب به ساخت کالسکه های اِرگونومیک برای تمامی تیپ ها شده است . سیستم های عرضی ساخته شده در این شرکت با اشغال کردن کمترین فضا و آزادی عمل بیشتر امکان مانور بیشتری را برای قلاب فراهم میکند . مزیت دیگر این کالسکه ها امکان تعویض آسان قطعات در هنگام وقوع مشکلات احتمالی می باشد . سیستم حرکت عرضی ساخته شده در این شرکت در سه دسته دوپل ، آویز و لوهدروم قابل ارائه هستند.

سیستم حرکت طولی : سیستم حرکت طولی که وظیفه جابجایی بار در طول سالن را دارد ، متناسب با دهانه و تناژ باربرداری انتخاب و یا طراحی ساخته میشود. تیم تحقیق و توسعه ما با طراحی و تولید نسل جدید راهبرها در تیپ های متفاوت این امکان را به مشتریانی که فقط قصد ارتقا یا بهینه سازی جرثقیل خود را دارند،  میدهد تا راهبر متناسب با جرثقیل خود را با مشاوره با تیم فنی این شرکت خریداری کرده وبه آسانی جایگزین کند . تمامی قسمت های این راهبر طبق اصول مهندسی و طبق استاندارد های روز دنیا طراحی و به مرحله اجرا در آمده است.

برای اطلاعات بیشتر می توانید به
ویکی پدیا مراجعه کنید.!